SZPADA PARADNA, DWORSKA, Bawaria, XIX w.

2,400.00

Stal, szmelcowanie, złocenie, brąz, masa perłowa, skóra, dł. cłk. 87,5 cm, głowni 75 m; na głowni trawione złocone panoplia
Stan: pochwa niekompletna, brak rozety na okładzinie rękojeści