PORTER JULIANA URSYNA NIEMCEWICZA, ok. 1800

21,600.00

Malarz z kręgu Baciarellego

Olej, płótno dublowane; 71 x 61 cm

Według przekazu właścicieli konserwacja przeprowadzona przez panią Kowalska w latach 90. XX w. Osoba sportretowana potwierdzona jako Niemcewicz przez ikonografię w pracowni Zamku królewskiego w Warszawie.