NASZYJNIK, 2 poł. XX w.

2,160.00

Białe złoto, próba 750 (łańcuszek waga 3,16 g), próba 925 (wisiorek z rubinem (?), waga 1,96 g, 18 mm), waga cłk. 5,12 g
Puncowanie: 925; 750