WIECZOREK

627.90

PANI MOITESSIER wg Ingresa, ok. 1980

Akwarela, gwasz, papier; 11 x 8,5 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.: C Wieczo… / 17. VII …; na odwrocie: pani Moitessier wg Dominique J. E. Ingres mal CWieczorek