WIECZOREK

627.90

SIMONETTA VESPUCCI wg Sandro Botticelli

Akwarela, gwasz, papier; 10,5 x 7 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.: Wiecz .. / 29.VII…; na odwrocie: Simonetta Vespucci wg Sandro Boticelli mal CzWieczorek