Jerzy MILLER

360.00

WARSZAWA, 1958

Akwaforta; papier; 13,8 x 29 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: miedzioryt 37/100 Jerzy Miller
Oprawiona