Paulina LESZCZYŃSKA

1,800.00

RÓŻOWY BUKIET, 2023

Olej, płótno; 60,5 x 50,5 cm
Sygnowany na odwrocie: Paulina Leszczyńska / „Różowy bukiet” 2023