385. TROJANOWSKI

150.00

KROWY NA PASTWISKU, ok. 1950

Akwaforta, akwatinta, papier; 17,7 x 24,8 cm (kompozycja)

Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Trojanowski’50.

Cena wywoławcza 150

Estymacja 400 – 500

Aukcja 228, 16.12.2023