111. Hanna SZCZYPIŃSKA

200.00

PEJZAŻ POLNY

Akwaforta, akwatinta, papier; 12,2 x 18 cm (kompozycja)
Sygnowany p.d.: Szczypińska
Cena wywoławcza 200
Estymacja 300 – 400

Aukcja 226′ 14.10.2023