3,517.53 zł
RZYM, WIDOK Z OKNA NA KOPUŁĘ KOŚCIOŁA S. MARIA DI LORETO, 1943
Akwarela, papier; 22 x 29,5 cm (w świetle p-p) Sygnowany p.d.: janisch J. 43.