Jerzy JANISCH

3,517.53

RZYM, WIDOK Z OKNA NA KOPUŁĘ KOŚCIOŁA S. MARIA DI LORETO, 1943

Akwarela, papier; 22 x 29,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: janisch J. 43.