ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Souppes, Gaillard, ok. 1880

960.00

Obudowa marmur, dek, ryta; brąz złocony, wys. 43,5 cm, tarcza emaliowana, mechanizm o naciagu sprężynowym, regulator wahadłowy, bicie godzin i półgodzin
Sygnowany na tarczy: Gaillard / à Souppes