MLECZNIK, Polska, Warszawa, Fraget, XIX / XX w.

240.00

Plater na mosiądzu, wys. 9 cm
Puncowanie: 2; skrzyżowane cyrkiel i młotki; Fraget w Warszawie; N; Galw: