ŁOPATKA SERWINGOWA, Niemcy, pocz. XX w.

600.00

Srebro, próba 800, złocenie, waga 86,5 g, dł. 22,5 cm
Puncowanie: wieniec, 800, półksiężyc, korona, głowa sowy; 3, głowa w chuście, W