SZEŚĆ NOŻY DO OWOCÓW, Austria, St. Pölten, ok. 1870

420.00

Srebro, próba 3, waga 243 g, dł. 19,2 cm
Puncowanie: FB, głowa Diany z cyfra 3 i A/2
Wyryty monogram W.D