ŁYŻKA WAZOWA, Polska, Lwów, Władysław Buszek, po 1930

1,200.00

Srebro, próba 3, waga 200 g, dł. 30 cm
Puncowanie: ES; 3, głowa w chuście, L; W. Buszek