209. KOMPLET W STYLU STARORUSKIM, Rosja, Petersburg, Johan Ferdinand Olsonius, Daniel Edward Häikkinen, 1879

18,000.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocone, kość (izolatorki), waga 1676 g, w składzie dzbanek (24 cm), cukiernica (17 cm), mlecznik
Puncowanie: 84 / И skrzyżowane kotwice i berło E / 1879, na cukiernicy i mleczniku: DH, na dzbanku: JO na dzbanku; 875, lew
Wyryta korona i monogram SM
Stan: jeden izolatorek wymieniony

Cena wywoławcza 18000

Estymacja 22000 – 24000