ŁYŻKA WAZOWA, Prusy, Królewiec, A. Kittlitz, przed 1870

840.00

Srebro, próba 750, waga 180,5 g, dł. 35 cm
Puncowanie: 750, A.Kittlitz; W; 1, krzyż, 2; wężyk probierczy
Wyryty monogram: v.W.
Stan: wgniecenia