PAPIEROŚNICA Z FLAGAMI ESTONII I NIEMIEC, ok. 1918

1,800.00

Alpaka, emalia; 10,2 x 8,5 cm

Puncowanie: Lur-Alpacca

Wewnątrz wyryty monogram EF i liczne nazwiska

Stan: ubytki emalii

Wykonana dla Niemca Bałtyckiego, weterana I wojny Światowej