411. Caravaggionista francuski

9,500.00

GRA W KOŚCI, 1 poł. XVII w.

Olej, płótno dublowane; 90 x 117 cm
Obraz oprawiony w pałacową, galeryjną ramę z epoki
Obraz wystawiany, opisany reprodukowany: Dom Aukcyjny Ostoya, Aukcja 4.10.1998, poz.11

Przedstawiona scena ma moralizatorski aspekt. Może być ilustracją do przypowieści o Synu Marnotrawnym albo scena zaparcia się Św. Piotra.

Cena wywoławcza 9500

Estymacja 20000 – 25000