Malarz niemiecki

2,160.00

Para obrazów: FRAUENINSEL NA CHIEMSEE, WYSPA NA ALPEJSKIM JEZIORZE, ok. 1880

Olej, deska; po 9 x 11 cm

Pierwszy sygnowany p.d. nieczytelnie