360.00 zł
CHATA KRYTA STRZECHĄ, 1933
Akwarela, papier; 13 x 17 cm (w świetle ramy) Sygnowany p.d.: 1933 / St. Kosiorek
Stanisław KOSIOREK ? – 1983 Malarz i rysownik, nauczyciel liceum w Sompolnie