Stanisław KOSIOREK

360.00

CHATA KRYTA STRZECHĄ, 1933

Akwarela, papier; 13 x 17 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.: 1933 / St. Kosiorek

Stanisław KOSIOREK
? – 1983
Malarz i rysownik, nauczyciel liceum w Sompolnie