Andrzej OLEŚ

600.00

NAPAD NA DRODZE, 1940

Akwarela, papier; 18 x 22,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: A. Oleś / 1940
Obraz, opisany, reprodukowany: Zofia Funke, Andrzej Zygmunt Oleś (1886 – 1952). Malarstwo, grafika rysunek, 2017-2023, s. 384