DZBANEK DO KAWY I MLECZNIK, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.

3,000.00

Porcelana, farby naszkliwne, wys. 25,5 i 12,5 cm
Sygnowane kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze z czterema szlifami; wyciskiem: 122; 17
Stan: drobny ubytek na płatku róży na pokrywce; ubity element blokujący wewnątrz pokrywy dzbanka.