SZATELETKA, Francja, poł. XIX w.

2,400.00

Srebro, złocenie, waga cłk. 47 g, 40 cm
W polu pieczętnym monogram pod koroną
Puncowanie: proporczyk z literami EG; francuska cecha gwarancyjna