DWIE FOTOGRAFIE I ODZNAKA PODCHORĄŻEGO WOJSKA POLSKIEGO, Polska, po. 1930

600.00

Fotografie 13,5 x 8,5 cm; na jednej stempel: Foto / Versal / Warszawa / Złota 28; na drugiej piórem: Moja Chłopiątka Kodzintka

Polska Odznaka Sportowa złota; brąz złocony, emalia; 21 x 18 mm, słupek, nakrętka, na rewersie: P.U.W.F.i P.W. / 256-7-4 / W.32 / Bronisław Grabski, Łódź

Sportretowany ma tę odznakę