Numer pozycji | 102 |
5,500.00 zł
POLNE KWIATY W CEBRZYKU
Olej, płótno; 65,5 x 55 cm
Sygnowany p.d.: Żeromska
Malarka, pisarka, autorka obszernych pamiętników. Córka Stefana Żeromskiego. Studiowała w warszawskiej ASP w latach trzydziestych. Portrecistka, pejzażystka, autorka wielu martwych natur kwiatowych.
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 1500 – 1800
Numer pozycji | 102 |