Angèle FAURE

960.00

PORTRET MŁODZIEŃCA, 1850

Olej, płótno; 55,5 x 46,5 cm
Na odwrocie napis: Angèle Faure – October 1850
Stan: bez krosna, ślady złożenia, ubytki