397. A. BUŁHAKOWSKI

750.00

TRYPTYK ZIMOWY, 1936

Olej, tektura; 25 x 58 cm

Sygnowany na śr. kwaterze: ABułhakowski / 36 r

Cena wywoławcza 750

Estymacja 1200 – 1400

Aukjca 227, 18.11.2023