64. PEJZAŻ Z RZEKĄ, ok. 1930

800.00

Olej, sklejka, 17 x 24,5 cm
Sygnowany l.d.: A.B. w okręgu
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200

Numer pozycji

64