053A. Stanisław WOCJAN

6,500.00

PRELUDIUM NR 6 CHOPINA, 1932

Olej, tektura; 90,5 x 57,5 cm
Sygnowany p.d.; Stanisław Wocjan / 1932
Na odwrocie papierowa wypełniona piórem nalepka wystawowa
Obraz wystawiany: Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych

Cena wywoławcza 6500

Estymacja 8000 – 10000