3. Władysław ROGUSKI

17,000.00

EWA

Akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier naklejony na tekturę; 77 x 57 cm Sygnowany l.d.: WRoguski Cena wywoławcza 8000 Estymacja 10000 – 12000

Numer pozycji

3