SEPET PODRÓŻNY, Francja, Rennes, Jean, ok. 1880

1,500.00

Drewno czernione, intarsje palisander, inkrustacje mosiądzem; 27 x 33 x 24,5 cm, zamek kluczykowy

Wewnątrz drewniany statyw z mosiężna rączką , dwie karafki i 19 kieliszków

Sygnowany: Jean a Rennes

Stan: brak dwóch karafek, część kieliszków dobranych

Kategorie: , ,