TALERZ W TYPIE SEVRES, XIX w.

600.00

Porcelana, kobalt podszkliwny, złocenie, śr. 24 cm
Sygnowany naszkliwnie niebieska farbą: splecione litery L; zielona farbą: 30 Nov. 20