KOMPLET SZTUĆCÓW, Indonezja, 2 poł. XX w.

20,400.00

Srebro, próba 800, stal nierdzewna (ostrza noży obiadowych), waga bez noży 6903 g,w składzie: 24 noże obiadowe (w tym jeden większy), 24 widelce obiadowe, 24 łyżki, 12 noży do ryb, 12 widelców do ryb, 12 łyżeczek, 12 łyżeczek do lodów, 10 widelczyków, 12 łyżeczek (w tym 1 mniejsza), 12 łyżeczek z płaskimi czerpaczkami, 12 koziołków, 17 sztućców serwingowych – razem 183 sztuki

Puncowanie: 800 PK