430. ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Rolex, po. 1916

1,200.00

Złoty, próba 9 K, śr. 25 mm, waga cłk. z bransoletą 26 g
Puncowanie na kopercie: Rolex, W & D; 9K; 760111 Swiss;
Na mechanizmie: Rolex Swiss made
Bransoletka metal złocony
Puncowanie na bransolecie: London Made 90 T
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 2000 – 2500

Aukcja 223, 17.06.2023