ZEGAREK KIESZONKOWY ELHERO, Niemcy, Steinmeyer, ok. 1930

600.00

Trzykopertowy, złocony, śr. 52 mm
Sygnowany na tarczy i mechanizmie: Precision Elhero; na kopertach: 10159 Steinmeyer’s/ Gar10 J / Original 10161
Na kopercie wyryty monogram SU