600.00 zł
Porcelana, nadruk podmalowany, złocenie, w składzie, dzbanek 15 cm, 5 filiżanek (6 cm) ze spodkami (13,5 cm), 6 talerzyków (17,5 cm)
Sygnowane czerwonym drukiem naszkliwnym: T. Z. Osiński / Warsovie
Stan: każda filiżanka uszkodzona
Serwis sprzedawany był zaś w sklepie Teofil Zenon Osińskiego w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 142.
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000
Aukcja 222, 13.05.2023