329. SECESYJNY SERWIS DO KAWY, Polska Ćmielów, ok. 1900

600.00

Porcelana, nadruk podmalowany, złocenie, w składzie, dzbanek 15 cm, 5 filiżanek (6 cm) ze spodkami (13,5 cm), 6 talerzyków (17,5 cm)

Sygnowane czerwonym drukiem naszkliwnym: T. Z. Osiński / Warsovie

Stan: każda filiżanka uszkodzona

Serwis sprzedawany  był zaś w sklepie Teofil Zenon Osińskiego w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 142.

Cena wywoławcza 600

Estymacja 800 – 1000

Aukcja 222, 13.05.2023