ZEGAR KOMINKOWY Z RAFAELEM I FORNARINĄ, Francja, Paryż, Vincenti, po 1855

6,000.00

Obudowa brąz złocony; 49 x 37 x 13 cm, mechanizm o naciągu sprężynowym, regulatorze wahadłowym; bicie godzin i półgodzin; sygnowany na tylnej płycie mechanizmu: A.1; 1752; Medaille d’argent 1855 Vincenti