MLECZNIK, Rosja, Petersburg, Karl Nikols i Plinke, 1861

3,000.00

Srebro, próba 84, wewnątrz złocony, waga 163,6 g, 7,2 x 14,5 x 9 cm

Puncowanie: NP; 84; skrzyżowane kotwice i berło; A.M / 1861