TABAKIERKA Z LILIAMI, Niemcy, Hanau, 2 poł. XIX w.

600.00

Srebro, próba 800, waga 22,5 cm;

Puncowanie: półksiężyc, korona, 803, w rombie kluczyna między literami RV; znak nieczytelny