SZTUĆCE DO RYB fason Romański, Polska, Warszawa, Fraget, XIX / XX w.

1,800.00

Po 6 noży i widelców, plater na nowym srebrze, dł.22 i 18 cm

Puncowanie: Fraget BM Plaque