MADONNA Z DZIECIĄTKIEM, poł. XIX w.

Olej, blacha miedziana; 22,5 x 17 cm

Na odwrocie napis piórem: propient de M g l’archeveque de Tyr / ce d’Argenteau / de(…) van Zeujten

Pochodzenie: własność Charlesa Josepha Mercy-d’Argenteau (1787 – 1879, belgijskiego oficera, duchownego rzymskokatolickiego, arcybiskupa tytularnego, dyplomaty papieskiego).