George KNIGHT

2,400.00

ŻAGLOWE ŁODZIE RYBACKIE, poł. XIX w.

Olej, płótno; 41 x 61 cm

Sygnowany dwukrotnie: l.d.: Knight; na dolnej krawędzi: 24/16 / Knight

Dziewiętnastowieczny marynista brytyjski