249. TRZY ŁOPATKI SERWINGOWE, wzór z wieńcem, Polska, Warszawa, Norblin, XIX / XX w.

1,800.00

Plater na nowym srebrze, dł. 24,5; 23,5; 26 cm

Puncowanie: NorbliniSa

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 1800 – 2000

Aukcja 220, 04.03.2023