NASZYJNIK, Polska, Warszawa, po 1986

600.00

Srebro, próba 875 (wisior) i 925 (łańcuszek), malachit, waga cłk. 21,2 g

Puncowanie: na wisiorze: IBB; W, 875, głowa w chuście; na łańcuszku: W. 925, głowa w chuście, LoB