137A. Józef Konstantyn BOGUSŁAWSKI

1,400.00

ŻYCIA SŁAWNYCH POLAKÓW

Drukarnia Diecezjalna u XX. Misjonarzy, Wilno, 1814

21 cm, opr.płsk. s. 236

Stan: przetarcia oprawy, przebarwienia papieru, zagięte rogi, zacieki, zapiski

Wpis własnościowy: Własność A. Zychowicza w. Mier(…)

Cena wywoławcza 1000

Estymacja 1200 – 1500

Aukcja 220, 04.03.2023