114. Jerzy KOSSAK

11,000.00

UŁAN NA ZIMOWYM PATROLU, 1929

Olej, sklejka; 40 x 30 cm

Sygnowany l.d. : Jerzy Kossak 1929

Cena wywoławcza 11000

Estymacja 19000 – 20000

Aukcja 220, 04.03.2023