11,000.00 zł
UŁAN NA ZIMOWYM PATROLU, 1929
Olej, sklejka; 40 x 30 cm
Sygnowany l.d. : Jerzy Kossak 1929
Cena wywoławcza 11000
Estymacja 19000 – 20000
Aukcja 220, 04.03.2023