MEDAL NA PAMIĄTKĘ ZŁĄCZENIA GÓRNEGO ŚLĄSKA Z POLSKĄ, 1922

240.00

Brąz, śr. 49 mm

A: Górnik z żołnierzem podają sobie dłonie; z tyłu stojąca Polonia, w otoku napis: NA PAMIĄTKĘ ZŁĄCZENIA GóRNEGO ŚLĄSKA Z POLSKĄ, u dołu data 20.1922, VI, poniżej TOW. NUMIZM. W POZNANIU

Sygnowany na obrzeżu: J.CHYLIŃSKI

Strzałkowski 492 RR

Stan zachowania: obicia na rancie