KOSZYCZEK DO SZKLANKI Z POMNIKIEM MININA I POŻARSKIEGO W MOSKWIE, Rosja, Moskwa, poł. XX w.

120.00

Plater na nowym srebrze, wys. 9,5 cm

Puncowanie: MM7MET 1 COPT