SZEŚĆ KOSZYCZKÓW POD SZKLANKI Z PĘDZĄCĄ TRÓJKĄ, Związek Radziecki, poł. XX w.

720.00

Plater na nowym srebrze; wys. 10, śr. 8 cm

Puncowanie: 9ЮMMET ц1p20k